Реєстрація
20.03.24
Дописи
57
1712574474392.png
Критерії для вступу до Луцької Міської Ради:

- Мешкати не менше 4 років в області.
- Пакет документів: паспорт, медична книга, трудова книга.
- Позитивний соціальний рейтинг.


Форма подачі заяви на вступ до Луцької Міської Ради:

Міському Голові
**Ім'я Прізвище заявника**
Заява
Я, Ім'я Прізвище, прошу Вас зарахувати мене до апарату Міської ради м. Луцьк. Зобов'язуюсь сумлінно виконувати свої посадові обов'язки, вказівки керівництва та дотримуватись нормативно-правових актів області.

До заяви додаю копії наступних документів: (Вкласти у вигляді посилання на imgur) (скріншоти паспорту, мед. книжки, трудової книги):
Дата/підпис

_____________________________________________________________________
Важливо!
Заявку подавати виключно за формою.
Не розглядаються заявки , які подані з порушенням форми вказаної вище.
Дочекатись погодження заяви та після погодження прийходити на співбесіду.
 
Реєстрація
20.04.24
Дописи
3
Сервер
01 Server
Міському Голові
Алі Аргангел
Заява
Я, Богдан Клименко, прошу Вас зарахувати мене до апарату Міської ради м. Луцьк. Зобов'язуюсь сумлінно виконувати свої посадові обов'язки, вказівки керівництва та дотримуватись нормативно-правових актів області.

До заяви додаю копії наступних документів
"тик"
20.04 БК
 
Реєстрація
20.03.24
Дописи
57
Міському Голові
Алі Аргангел
Заява
Я, Богдан Клименко, прошу Вас зарахувати мене до апарату Міської ради м. Луцьк. Зобов'язуюсь сумлінно виконувати свої посадові обов'язки, вказівки керівництва та дотримуватись нормативно-правових актів області.

До заяви додаю копії наступних документів
"тик"
20.04 БК
Схвалено! Приходьте з 11:30 до 12:00!
 

Миколаї

New member
Реєстрація
24.04.24
Дописи
5
Сервер
01 Server
Міському Голові
Алі Аргангел
Заява
Я, Веталь Бахмут, прошу Вас зарахувати мене до апарату Міської ради м. Луцьк. Зобов'язуюсь сумлінно виконувати свої посадові обов'язки, вказівки керівництва та дотримуватись нормативно-правових актів області.

До заяви додаю копії наступних документів *ТИК*
28.04.2024 ВБ
 
Реєстрація
20.03.24
Дописи
57
Міському Голові
Алі Аргангел
Заява
Я, Веталь Бахмут, прошу Вас зарахувати мене до апарату Міської ради м. Луцьк. Зобов'язуюсь сумлінно виконувати свої посадові обов'язки, вказівки керівництва та дотримуватись нормативно-правових актів області.

До заяви додаю копії наступних документів *ТИК*
28.04.2024 ВБ
Схвалено!
 

Oleg2024

New member
Реєстрація
27.04.24
Дописи
2
Сервер
01 Server
Міському Голові
Алі Аргангел
Заява
Я, Олег Динамо прошу Вас зарахувати мене до апарату Міської ради м. Луцьк. Зобов'язуюсь сумлінно виконувати свої посадові обов'язки, вказівки керівництва та дотримуватись нормативно-правових актів області.

До заяви додаю копії наступних документів
https://imgur.com/a/BQWqcvc
04.05 .2024 БК
 

Oleg2024

New member
Реєстрація
27.04.24
Дописи
2
Сервер
01 Server
Міському Голові
**ІАлі Аргангел**
Заява
Я, Олег Динамо, прошу Вас зарахувати мене до апарату Міської ради м. Луцьк. Зобов'язуюсь сумлінно виконувати свої посадові обов'язки, вказівки керівництва та дотримуватись нормативно-правових актів області.

До заяви додаю копії наступних документів: 04.05.2024 ВБ
 
Реєстрація
20.03.24
Дописи
57
Міському Голові
**ІАлі Аргангел**
Заява

Я, Олег Динамо, прошу Вас зарахувати мене до апарату Міської ради м. Луцьк. Зобов'язуюсь сумлінно виконувати свої посадові обов'язки, вказівки керівництва та дотримуватись нормативно-правових актів області.

До заяви додаю копії наступних документів: 04.05.2024 ВБ
Схвалено! Приходьте!
 
Зверху