Розглянуто До уваги старшої адміністрації. "Переслідування".

Статус
Закрита.
Реєстрація
02.04.24
Дописи
38
Сервер
01 Server
1. Ваш нік: Остап Несторович
2. Суть пропозиції: Покарання за переслідування
3. Приклади Вашого покращення(Якщо, є): Перший дм зз - 1год ув'язнення, другий (того самого гравця) - 2год ув'язнення і тд
4. Дата та час: 27.04.24 21:40


Вимагаю введення нової статті за переслідування на сервері.
Я дотримуюсь правил серверу по відношенню до інших гравців. Відповідно очікую такого ж ставлення від інших гравців. Але мої очікування марні.
Через несправедливість у свій бік я фіксую порушення і викладаю їх на форум. Ціль одна - щоб порушення більше не повторювались, але чомусь на вашому сервері так не працює. Тобто коли я викладаю скаргу на форум, хтось отримує покарання і коли воно закінчується цей гравець знаходить мене заради помсти. Це вже було одноразово. Артем Овнангел, Ілля Соломко, Ваня Акула, Кукурудза Баклажанівна - це навіть не половина тих хто робить на сервері все що їм заманеться і ніхто не бажає нічого з тим робити.
Якщо не введете систему з видачі більш суворих покарань за одні й ті ж самі статті все буде продовжуватись.

На написання цього мене спонукала відсутність адмінів на сервері під час контів де як завжди відбувались порушення. Потім мене розтулили, потім до мене приїхали у лікарню, час від часу вимагаючи залити це у скаргу на форум.
Ви хоч розумієте, що деякі унікуми вже глузують з беззубості адміністрації серверу? (це буде на фрапсі і вже не вперше)
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху